Aktuella och tidigare uppdrag

Riksdagsledamot

  • 2006-10-07 - 2006-12-21

Ledig från uppdraget som ordinarie ledamot.

  • 2006-10-02 - 2006-10-06

Utrikesdepartementet

  • Statsråd: 2006-10-02 - 2006-10-06
  • Statsråd: 2002-09-30 - 2006-10-02

Utrikesutskottet

  • Ledamot: 2006-10-10 - 2006-12-21

Sagt och gjort

RSS